Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KAWOSFERA


Regulamin Sklepu Internetowego Kawosfera określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży oferowanych produktów za pośrednictwem Sklepu Internetowego www.kawosfera.pl

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego Kawosfera jest firma Aurora Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu mieszącą się przy ul. Budziszyńskiej 27a/37, 54-434. Telefon: 71 780 66 56, NIP: 894 31 77 816, KRS: 0000938153.
 2. Wszelkie informacje dotyczące Polityki Prywatności dostępne są pod adresem: https://www.kawosfera.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/23
 3. Zamówienia na produkty Kawosfera można składać za pośrednictwem strony www oraz telefonicznie. Wszelki kontakt ze sklepem znajduje się pod adresem www.kawosfera.pl
 4. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 5. Zamówienia złożone w dni powszednie (od Pn do Pt) po godz. 16:00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 6. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Kawosfera. Podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzone do realizacji przez Klienta nie mogą być anulowane.
 8. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 9. Sklep internetowy Kawosfera zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, bez podania przyczyny. W przypadku gdy Klient opłaci wcześniej złożone zamówienie, wpłacone środki zostaną niezwłocznie zwrócone w formie przelewu zwrotnego na konto Klienta.
 10. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską, zgodnie ze wskazaniem Zamawiającego.
 11. Wszystkie informacje związane z kosztami oraz sposobami dostarczenia zamówienia opisane są na www.kawosfera.pl
 12. Ceny w Sklepie Internetowym Kawosfera  wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
 13. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 14. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (rachunek lub faktura VAT). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o podanie numeru NIP.
 15. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.
 16. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 17. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy Aurora Sp. z o.o. nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 18. Klient detaliczny ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.
 19. O wzór stosownego oświadczenia należy poprosić kontaktując się mailowo z firmą Aurora Sp.z o.o., następnie wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy to także opakowania.
 20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty wysyłki zamówienia jak również koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
 21. Firma Aurora Sp. o.o. nie przyjmuje zwrotów za towar zakupiony osobiście w siedzibie firmy Aurora Sp. o.o. mieszczącej się przy ul. Budziszyńska 27a/37 we Wrocławiu.
 22. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.kawosfera.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 23. Sklep www.kawosfera.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
 24. W przypadku dostawy uszkodzonej przesyłki, Klient zobowiązany jest do wypełnienia Protokołu Szkody wraz z Kurierem oraz przesłanie jego skanu na adres info@kawosfera.pl . Wypełnienie protokołu szkody jest niezbędnym warunkiem przystąpienia do procesu reklamacyjnego.
 25. Użytkownik rejestrując się na sklepie internetowym www.kawosfera.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy AURORA SP. Z O.O.
 26. Podczas realizacji zamówienia Klient ma możliwość wyboru formy dostawy. W zależności od wyboru, będzie naliczona dodatkowa opłata zgodna z cennikiem podanym podczas realizowania płatności.
 27. Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. Odbioru można dokonać w siedzibie firmy w dni robocze, w godzinach otwarcia wskazanych na stronie internetowej sklepu, po wcześniejszym ustaleniu ze sprzedawcą terminu odbioru za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 28. Szczegóły dotyczące reklamacji oraz polityki prywatności dostępne są na stronie www.kawosfera.pl.
 29. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Bank BGŻ BNP Paribas

68 1600 1462 1808 0547 1000 0001

Aurora Sp. z o.o.

Ul. Budziszyńska 27a/37, 54-434 Wrocław

Tytuł przelewu: Zapłata za ... (nr zamówienia + data)

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Kawosfera oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO KAWOSFERA "RABATY ZA OPINIE"

 

Progi rabatowe:

Klient otrzymuje 2% rabatu na zakupy po zgromadzeniu 4pkt. lojalnościowych

Klient otrzymuje 5% rabatu na zakupy po zgromadzeniu 10pkt. lojalnościowych

Klient otrzymuje 8% rabatu po zgromadzeniu 30pkt. lojalnościowych

Punkty można wykorzystać bezterminowo.

 

 

NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera i zgarnij kupon rabatowy o wartości 10zł na zakupy.* Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami.
*Przy zamówieniu za min. 150zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl